Hotelski bademantili i ogrtači za hotele, apartmane i wellness

Naši hotelski bademantili i ogrtači namijenjeni su hotelima, apartmanima, wellness centrima, spa objektima i kućnoj upotrebi kada želite dodatni osjećaj komfora nakon tuširanja, saune ili bazena. U ponudi su modeli od pamuka, velura i pique tkanja, tako da možete odabrati ogrtač prema nivou udobnosti, brzini sušenja i dojmu koji želite ostaviti kod gosta.

20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
Original price was: 57.50 KM.Current price is: 46.00 KM.
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
Original price was: 65.00 KM.Current price is: 52.00 KM.
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
20 %
OFF
Original price was: 77.75 KM.Current price is: 62.20 KM.

Vodič za odabir

Koji hotelski ogrtač odabrati?

Najbolji izbor zavisi od toga gdje će se ogrtač koristiti. Za sobe se najčešće biraju puniji i mekši modeli, dok su za spa, wellness i bazene praktičniji laganiji modeli koji se brže suše.

Terry / frotir

Klasični hotelski bademantil za svakodnevnu upotrebu. Dobar izbor kada želite upojnost, mekoću i poznati hotelski osjećaj nakon tuširanja.

Velur

Luksuzniji izgled i mekši vanjski dodir. Pogodan za hotele više kategorije, premium sobe i objekte koji žele ostaviti jači vizuelni dojam.

Pique / waffle

Lakši i prozračniji model s reljefnim tkanjem. Praktičan je za wellness, spa, bazene i objekte kojima je važno brže sušenje.

Brza preporuka

Za hotelske sobe birajte terry ili velur ako želite puniji i topliji osjećaj. Za spa, wellness i ljetne objekte birajte pique zbog lakše strukture i bržeg sušenja. Za apartmane je terry najpraktičniji početni izbor.

Zašto Daphne ogrtači

Wellness osjećaj za goste i dom

Pamuk

Prirodan osjećaj, upojnost i udobnost nakon tuširanja.

Tri teksture

Terry, velur i pique za različite potrebe objekta.

B2B i dom

Za hotele, wellness, apartmane i kućnu upotrebu.

Brza isporuka

Dostupni modeli za pojedinačne i veće narudžbe.

TREBATE PONUDU ZA VEĆE KOLIČINE?

Za hotele, apartmane, wellness centre, spa objekte i pansione pripremamo individualne ponude za hotelske bademantile i ogrtače prema modelu, veličinama i potrebnim količinama. Ako naručujete ogrtače uz peškire i stope, možemo pripremiti objedinjenu ponudu za kompletan kupaonski program.

ZATRAŽITE PONUDU

Sva pitanja na jednom mjestu

Često postavljana pitanja - Hotelski Bademantili i Ogrtači

Terry ili frotir bademantil je klasični hotelski ogrtač s dobrom upojnošću i mekoćom. Velur ima glađu vanjsku površinu i luksuzniji izgled, dok pique ili waffle ima reljefno tkanje, lakši je i brže se suši.

Za hotelske sobe najčešće se biraju terry ili velur modeli zbog punijeg i toplijeg osjećaja. Za wellness centre, spa i bazene praktičan je pique model jer je lakši i brže se suši.

Da. Hotelski bademantil u apartmanu može značajno poboljšati dojam smještaja, posebno kod gostiju koji očekuju wellness ili premium osjećaj. Za apartmane je terry model najpraktičniji početni izbor.

Da. Iako su dio hotelskog programa, bademantili i ogrtači su odličan izbor i za dom, posebno ako želite udobniji osjećaj nakon tuširanja ili kućni wellness ugođaj.

Hotelske bademantile od pamuka najčešće je moguće prati na 40-60 °C, zavisno od modela i uputa za održavanje. Preporučujemo umjereno korištenje omekšivača jer može smanjiti upojnost pamučnih vlakana.

Da. Za hotele, apartmane, wellness centre, spa objekte i pansione pripremamo individualne ponude prema modelu, veličinama i potrebnim količinama.

Hotelski Program

Posteljine
PEŠKIRI / STOPE
OGRTAČI
PREKRIVAČI
DEKE / PIQUE
Jastuci
Jorgani
Zaštita za
Madrac / Jastuk
MADRACI
Posteljine
PEŠKIRI / STOPE
OGRTAČI
PREKRIVAČI
DEKE / PIQUE
Jastuci
Jorgani
Zaštita za
Madrac / Jastuk
MADRACI